0

Raynor Michael E., Ahmed Mumtaz Trzy reguły Jak myślą wyjątkowe firmy PDF Ebook EPUB MOBI

Raynor Michael E., Ahmed Mumtaz

Trzy reguły Jak myślą wyjątkowe firmy PDF

T233182.jpg

Pobierz :

pobierzpdf

Jak stworzyć firmę na mocnych fundamentach i prowadzić ją od sukcesu do sukcesu? To pytanie zadaje sobie każdy menedżer, a jeszcze więcej osób – doradców, ekspertów, analityków – każdego dnia dostarcza na nie odpowiedzi. I to całkiem różnych. Większość wskazówek i złotych rad jednak nie działa, bo rzadko kiedy w swym sposobie myślenia o przyczynach sukcesu wielkich organizacji, teoretycy zarządzania uwzględniają element przypadku.
Michael E. Raynor i Mumtaz Ahmed zamiast wróżyć z fusów, wybrali ilościowe podejście do tematu. Przyjrzeli się uważnie badaniom prowadzonym przez 40 lat na 25 tysiącach przedsiębiorstw notowanych na amerykańskich giełdach. Ustalili, że to, co łączy firmy odnotowujące świetne wyniki, to sposób działania, który opiera się na trzech regułach. Po pierwsze: jakość ważniejsza niż niska cena. Po drugie: przychody ważniejsze niż koszty. Po trzecie: nie ma innych reguł.
Autorzy: Michael E. Raynor oraz Mumtaz Ahmed są specjalistami od zarządzania i budowania strategii. Od lat związani są z firmą doradczą Deloitte.

Kurhaus Publishing

Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-639-9314-6

Tytuł oryginalny: Three rules

Liczba stron: 384

Format: 140x204mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Halaba Małgorzata, Lipa Michał

pobierzpdf

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *