0

Olivennes François, Bramly Sophie Wszystko co chciałabyś wiedzieć o seksie i o co wreszcie nie boisz się zapytać PDF Ebook EPUB MOBI

Olivennes François, Bramly Sophie

Wszystko co chciałabyś wiedzieć o seksie i o co wreszcie nie boisz się zapytać PDF

T234247.jpg

Pobierz :

pobierzpdf

„Niejednokrotnie zamykałam z trzaskiem różnego rodzaju specjalistyczne książki i poradniki, których lektura sprawiała, że początkowe podniecenie uginało się pod ciężarem długich opisów chorób wenerycznych i zagrożeń z nimi związanych.” – pisze Sophie Bramly.
Wszystko co chciałabyś wiedzieć o seksie i o co wreszcie nie boisz się zapytać to książka, która w prosty, bezpośredni i ciekawy sposób pokazuje rozwiązania konkretnych problemów. Bez akademickiego zadęcia i bez tabu. Autorzy, François Olivennesowi i Sophie Bramly, poruszają takie tematy jak fetyszyzm, oziębłość, pornografia, BDSM, satyriaza, kluby swingersów, zabawki erotyczne, miłość osób starszych i wiele innych. Udało się im stworzyć połączenie poradnika, książki popularnonaukowej oraz eseju na temat seksualności kobiet. Wszystko co chciałabyś… to książka skoncentrowana właśnie na kobietach, ich seksualności, oraz problemach, z jakimi borykają się we współczesnym świecie. Doskonale wypełnia lukę na rynku zorientowanym głównie na seksualność i potrzeby mężczyzn.
„O życiu seksualnym nie zawsze rozmawia się z seksuologami… Tym razem pojawiła się okazja, żeby zadać wszystkie przychodzące nam do głowy pytania ginekologowi-położnikowi – François Olivennesowi. Pigułka i libido, ból podczas stosunków i endometrioza, seksoholizm i masturbacja… Oto tematy, które postanowiły poruszyć kobiety.” „Femme Actuelle”
„Wiecie, czym jest motyl Wenus, śpiączka erotyczna albo karezza? Autorzy mówią o seksie prosto i zrozumiale: książka, którą trzymacie w rękach, rozwieje wszelkie wasze wątpliwości. Ośmielone gwarancją anonimowości kobiety wreszcie piszą o tym, co im naprawdę leży na sercu.” „Le Point”

Black Publishing

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-804-9182-3

Tytuł oryginalny: Tout ce les femmes ont toujours voulu savoir sur le sexe

Liczba stron: 256

Format: 120x200mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Maria Zawadzka

pobierzpdf

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *