0

Massie Elizabeth, Hirst Michael Dynastia Tudorów Bądź wola Twoja PDF Ebook EPUB MOBI

Massie Elizabeth, Hirst Michael

Dynastia Tudorów Bądź wola Twoja PDF

T219971.jpg

Pobierz :

pobierzpdf

Anna Boleyn zostaje stracona, a na północy kraju wybucha katolicka rebelia. Królewska armia daje powstańcom krwawą lekcję. Henryk nie spocznie, dopóki ostatni z przywódców nie zapłaci głową. Nowa królowa, piękna i pełna ciepła Jane Seymour przekonuje Henryka aby pojednał się z córkami, Elżbietą i Marią, a niedługo sama obdarza go wymarzonym synem. Jane jednak umiera wkrótce po porodzie, zrozpaczony król zamyka się w odosobnieniu.

Polityczne intrygi rządzą dworem, nieoczekiwanie pojawia się pretendent do tronu, a niezagojona od wielu lat rana zagraża życiu monarchy. W trosce o słabnąca pozycję Anglii i swoje interesy, Kanclerz Cromwell, gorący zwolennik Reformacji, przekonuje Henryka do ślubu z protestancką księżniczką, Anną Kliwijską. Nowy związek nie spełnia jednak oczekiwań króla i Henryk szuka powodu, by unieważnić małżeństwo. Cromwell musi znaleźć wyjście z sytuacji. Decyzja zostaje podjęta, gdy wzrok króla pada na piękną i młodą kokietkę, Katherine Howard.

Trzymająca w napięciu powieść oparta na trzecim sezonie serialowej superprodukcji The Tudors, nadawanej w wielu krajach i kilkukrotnie nagrodzonej nagrodą Emmy®, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów®. Opowiada o przemianie Henryka z charyzmatycznego choć nieprzewidywalnego władcy w krwawego tyrana, który nie cofnie się przed niczym, by utrzymać władzę…

Harlequin

Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-276-0127-8

Tytuł oryginalny: The Tudors: Thy Will Be Done

Liczba stron: 336

Format: 140x215mm

Cena katalogowa: 36,99 zł

Tłumaczenie: Alina Patkowska

pobierzpdf

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *