0

Carla Montero Szmaragdowa tablica PDF Ebook EPUB MOBI

Carla Montero

Szmaragdowa tablica PDF

szmaragdowa-tablica.jpg

Pobierz :

pobierzpdf

Bestseller w Hiszpanii, sprzedany w ponad 100 000 egzemplarzy.

Zakazana miłość i wojna, historia i współczesność, romans i dzika zazdrość, tajemniczy obraz i opętanie chciwością – powieść „Szmaragdowa tablica” Carli Montero jest jednocześnie przerażająca i zachwycająca.

Początek XXI wieku, Madryt. Ana pracuje w Muzeum Prado i wiedzie dostatnie życie u boku Konrada, niemieckiego kolekcjonera dzieł sztuki, do czasu, aż pewien list napisany podczas II wojny światowej naprowadza go na ślad tajemniczego obrazu Giorgione, namalowanego w epoce renesansu. Konrad, skuszony wielką wartością dzieła, namawia Anę, aby zajęła się jego poszukiwaniem. Mimo wielu trudności Ana odkrywa nie tylko zawiłe losy rodziny, która od pokoleń strzeże obrazu, ale także niezwykłą prawdę, która całkowicie odmienia jej życie.

Paryż podczas niemieckiej okupacji. Major SS Georg von Bergheim, bohater wojenny, dostaje rozkaz, aby odnaleźć obraz Giorgionego. Hitler jest przekonany, że dzieło kryje wielki sekret, a kto go odkryje, zapanuje nad światem. Poszukiwania prowadzą majora do francuskiej Żydówki Sarah Bauer. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, której konsekwencji oboje się nie spodziewali.

„Szmaragdowa tablica” to niezwykła opowieść o zakazanej miłości, która zdarzyła się wbrew przeciwnościom. To także wciągająca historia o poszukiwaniu zagadkowego dzieła sztuki.

Rebis Dom Wydawniczy

Zintegrowana

Data pierwszego wydania:
2014-12-17

ISBN: 978-83-7510-975-7

Liczba stron: 672

Rebis Dom Wydawniczy

Format: 220×150

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Wojciech Charchalis

pobierzpdf

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *